Tribalwars Wiki NL:Info: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 34: | Regel 34: | ||
!Aantal bezoeken | !Aantal bezoeken | ||
|- align=center bgcolor="#F4E4BC" | |- align=center bgcolor="#F4E4BC" | ||
|8 januari 2014 | |||
|Nu | |||
| {{#expr: {{formatnum:{{NUMBEROFVIEWS}}|R}} - 5755762}} | |||
|- | |||
|1 januari 2014 | |1 januari 2014 | ||
| | |8 januari 2014 | ||
| | | 43.475 | ||
|} | |} | ||
Versie van 8 jan 2014 20:19
Deze statistiekenpagina verzamelt alle relevante en interessante informatie over de Wiki. Je bekijkt momenteel de statistieken zoals verzameld op zaterdag 04 mei 2024 om 08:27:59.
Komt dit niet overeen met de huidige datum en tijd? Dwing de Tribal Wars Wiki dan om nieuwe gegevens te verzamelen door hier te klikken.
Beschrijving | Statistiek |
---|---|
Huidige softwareversie | 1.39.7 |
Aantal pagina's (Inclusief doorverwijspagina's) | 1.118 |
Aantal artikels | 131 |
Aantal bestanden | 629 |
Aantal bewerkingen | 6.929 |
Totaal aantal bezoeken | Sjabloon:NUMBEROFVIEWS |
Gemiddeld aantal bezoeken per dag | Fout in uitdrukking: Onbekend leesteken "[". |
Vanaf | tot | Aantal bezoeken |
---|---|---|
8 januari 2014 | Nu | Fout in uitdrukking: Onbekend leesteken "[". |
1 januari 2014 | 8 januari 2014 | 43.475 |
De Tribal Wars Wiki bestaat inmiddels 13 jaar, 3 maanden en 3 dagen! |